стань учасником

Навіщо і для кого створили Фонд Лідерів?

Більшість програм фінансової підтримки в Україні покривають лише прямі витрати на проєкти, отже керівники соціальних проєктів вимушені поєднувати громадську діяльність з основною роботою.

Лідери відволікаються на пошук заробітку, працюють понаднормово і швидко вигорають замість того, щоб приділяти час важливим проєктам. Все це затягує розв’язання соціальних проблем. 

Головна мета Leaders Fund прискорювати розвиток лідерів - суспільства - країни. 

Ми допомагаємо лідерам з високим потенціалом прокачати себе, підвищити ефективність свого проєкту і масштабувати його по всій Україні, пропонуючи щомісячну стипендію обсягом 10 000 гривень і фахову менторську підтримку. 

Важливо: Фонд Лідерів став Лідерською Програмою (SUN Leaders Program). Підписатися на анонс нової хвилі можна тут.

Які проєкти учасників мОЖУТЬ БУТИ РОЗГЛЯНУТІ?

Leaders Fund націлений на вже діючі проєкти, які вирішують соціальні проблеми і мають потенціал до масштабування

Якщо ви маєте лише ідею, спробуйте спершу втілити її в реальний проєкт. Досягніть перших результатів і покажіть, що саме ваші дії спричинили ці позитивні результати (зміни) у громаді. Обов'язково визначайте показники та вимірюйте соціальний вплив своєї діяльності.

Фонд сфокусований на пошуку ефективних рішень соціальних викликів. Якщо ви маєте соціальний проєкт або стартуєте соціальний бізнес з можливістю до швидкого масштабування країною - заповнюйте анкету до участі!

Хто МОЖЕ СТАТИ ЛІДЕРОМ/лідеркою?

Чи розрахована стипендія лише на лідера ініціативи? 

Лідер(-ка) самостійно вирішує, як розпоряджатися коштами. Лідери можуть витрачати кошти на власний розвиток та потреби (наприклад, оплату профільного навчання, сплату за житло, інші витрати) або вкладають гроші у проєкт чи розвиток організації. 

Ми започаткували Фонд із переконанням, що достатня фінансова подушка допоможе лідерам громадських ініціатив сфокусуватися на власному проєкті та приносити більшу користь суспільству, аніж відволікаючись на оплачувану роботу поза сферою діяльності.

Обраний Лідер щомісяця подає описовий та фінансовий звіт про результати своєї роботи. 

Чи мОЖЕ БУТИ ЛІДЕРОМ одна людина чи група людей, чи ОРГАНІЗАЦІЯ?

Ми просимо подаватися одного Лідера ініціативи. При цьому, в нього чи в неї може бути своя команда. 

Офіційна реєстрація організації на момент подачі заявки не є обов’язковою, проте за умови набуття статусу фіналіста Лідеру необхідно зареєструвати свою громадську/благодійну організацію та бути фізичною особою підприємцем, щоб офіційно отримувати стипендію. 

Ми допоможемо вам із юридичними питаннями.

СКІЛЬКИ ЧАСУ РОЗГЛЯДАЄТЬСЯ АНКЕТА УЧАСНИКА?

Leaders Fund відбирає учасників кожен рік. Всі надіслані протягом року анкети учасників зберігаються і розглядаються під час наступної хвилі відбору Лідерів. З фіналістами останнього конкурсного відбору можна ознайомитися на сторінці Фіналістів.

Перша хвиля - червень 2019 року

Друга хвиля - березень 2020 року

Третя хвиля - березень 2021 року

Четверта хвиля - березень 2022 року [через вторгнення РФ ми перенесли Програму (SUN Leaders Program). Підписатися на анонс нової хвилі можна тут.]

Як виглядає процес відбору?

Конкурс від Фонду Лідерів передбачає три етапи відбору:

На першому етапі проходить технічний відбір:

А також перевірка відповідності проєкту:

На другому етапі ми знайомимось ближче з проєктом за параметрами:

На третьому етапі ми знайомимось з Лідером на співбесіді:

Фіналісти розпочинають 6-ти місячну роботу з Leaders Fund:

Мою Заявку не підтримано, чи можу я податися знову?

Так. Не забудьте вказати, що ви змінили з часу подачі минулої заявки.

Підписатися на анонс нової хвилі можна тут. Усі подальші оновлення через нинішнього партнера Програми (SUN Leaders Program). Як зробити заявку успішною?

Чекліст перед поданням заявки перевірте: