айдентика future development agencyтм

рІШЕННЯ, які випереджають ЧАС

В 1901 році на дні Егейського моря біля острова Антикітери знайдено вражаючий артефакт Антикітерський механізм. Унікальний пристрій, єдиний в своєму роді, було зібрано близько 2 тисячі років до н.е.


42 бронзові шестерні різного розміру приводять один одного у рух, сховані в дерев'яному корпусі за циферблатами. Пристрій виконує складні розрахунки, базуючись на астрономічних і математичних принципах. Космічний годинник зроблено з винятковою точністю, що свідчить про практичний досвід, знання у його розробників.


Механізм легко запускається рухом однієї рукоятки, а коли шестерні перестають обертатися, з'являється інформація про положення Сонця, Місяця, планет і зірок, місячна фаза, дати майбутніх сонячних затемнень.

Антикітерський механізм вирішує надскладні задачі і робити практично неможливе моделює будову Всесвіту.

Для виробництва такого досконалого виробу необхідно поєднання різної експертизи майстрів з часових механізмів, різбрярів, астрономів та математиків.

Як і розробники антикітерського механізму команда Future Development Agency створює інноваційні рішення складних соціальних викликів.

Наш проєктний офіс соціальних змін реалізує власний управлінський підхід на межі суміжних галузей. Суть його полягає в тому, що координатор програм самостійно визначає пріоритетні цілі, знаходить фінансування, збирає експертну команду для реалізації проєктів і розробки ефективних рішень, що випереджають час.

завантажити Лого >> png / tif / PSD

Червона смужка на лого це стрілка годинника як символ стрімкого руху часу й змін.

Стрілка знаходиться в тимчасовому піку і готується до нового витка у майбутнє.


Red color #cc1100

CMYK 9 100 100 1

#RеThinkFuture