айдентика future development agencyтм

рІШЕННЯ, які випереджають ЧАС

В 1901 році на дні Егейського моря біля острова Антикітери знайдено вражаючий артефакт Антикітерський механізм. Унікальний пристрій, єдиний в своєму роді, було зібрано близько 2 тисячі років до н.е.


42 бронзові шестерні різного розміру приводять один одного у рух, сховані в дерев'яному корпусі за циферблатами. Пристрій виконує складні розрахунки, базуючись на астрономічних і математичних принципах. Космічний годинник зроблено ретельно з винятковою точністю, що свідчить про практичний досвід, знання у його розробників.


Механізм легко запускається рухом однієї рукоятки, а коли шестерні перестають обертатися, з'являється інформація про положення Сонця, Місяця, планет і зірок, місячна фаза, дати майбутніх сонячних затемнень і навіть швидкість руху об'єктів по небу.

Антикітерський механізм з точністю вирішує надскладні задачі і робити практично неможливе розраховує рух всіх природних тіл, планет, Сонця і моделює будову Всесвіту.

Для виробництва такого досконалого виробу необхідно поєднання різної експертизи майстрів з часових механізмів, різбрярів, астрономів та матетатиків.

Як і розробники антикітерського механізму команда Future Development Agency створює інноваційні рішення складних соціальних викликів.

Наш офіс соціальних змін реалізує власний управлінський підхід до процесів розробки нових проєктів на межі суміжних галузей. Суть його полягає в тому, що менеджер програм самостійно визначає пріоритетні проблеми, ставить завдання, знаходить фінансування, відбирає виконавців і збирає експертну команду для реалізації проєкту. Тобто менеджери проєктів володіють максимальною свободою дій в рамках своїх повноважень, на них покладається обов'язок розробки найефективнішого сталого рішення.

завантажити Лого >> png / tif / PSD

Червона смужка на лого це стрілка годинника як символ стрімкого руху часу й змін.

Стрілка знаходиться в тимчасовому піку і готується до нового витка у майбутнє.
Red color #cc1100

CMYK 9 100 100 1

#RеThinkFuture