завершені Проєкти

У період 2017-2019 рр. за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), консорціум EQUIP та наша команда здійснювали впровадження Демонстраційного проєкту з оцінки спрощеної стратегії противірусного лікування гепатиту С в Україні у партнерстві з Міністерством охорони здоров'я України, Американським офісом USAID, Українським центром громадського здоров'я, Альянсом громадського здоров'я та Всеукраїнською мережею людей, що живуть з ВІЛ/СНІД.

Сторінка проєкту

EQUIP-Right to Care Україна


Адміністративну підтримку роботи офісу EQUIP-Right to Care Україна здійснювала команда Future Development Agency (БО «Благодійний фонд Агенція розвитку майбутнього»).

Метою проєкту є ефективне лікування вірусного гепатиту С, впровадження та оцінка спрощеного тестування на ВГС, що інтегровані з програмами тестування і лікування ВІЛ-інфекції Міністерства охорони здоров'я України.

Проєкт охопив лікуванням понад 800 пацієнтів в м. Києві.
Основними досягненнями проєкту є:

  • Впровадження спрощеної стратегії тестування та лікування осіб з вірусним гепатитом С із застосуванням фіксованого дозування комбінації препаратів прямої противірусної дії - Ледипасвір та Софосбувір.

  • Оцінка ефективності спрощеної стратегії тестування та лікування пацієнтів, хворих на гепатит С та ко-інфікованих ВІЛ/ВГС.

  • Оцінка ефективності спрощеного тестування та стратегій лікування людей, хворих на гепатит С та за ко-інфекцією ВІЛ/ВГС.

Цільові групи: представники ключових груп населення, включаючи людей, які вживають наркотики, чоловки, що мають одностатеві стосунки, працівники секс-індустрії.

Режими лікування та тривалість спостереження: лікування полягає в застосуванні комбінації фіксованих доз препарату Софосбувір/Ледипасвір протягом 12 тижнів. До і після завершення курсу лікування проводиться оцінка вірусного навантаження з використанням доступного лабораторного моніторингу. Загальна тривалість лікування становить 12 тижнів лікування та 12 тижнів пост-терапевтичного спостереження.

Регіони дії проєкту: м.Київ.

ПРО КОНСОРЦІУМ EQUIP

Консорціум EQUIP, який фінансується USAID, складається з 5 організацій, з основним реципієнтом Right to Care в Південній Африці.

EQUIP розробив інноваційні підходи до реалізації програм догляду з ВІЛ, туберкульозу та гепатиту; лікування і профілактики в країнах з обмеженими ресурсами в партнерстві з місіями USAID, Міністерствами охорони здоров'я та іншими організаціями для ефективного досягнення цілей UNAIDS 90-90-90 (до 2020 року 90% всіх людей, які живуть з ВІЛ, будуть знати свій ВІЛ-статус, 90% всіх людей з діагнозом ВІЛ-інфекції отримуватимуть стабільну антиретровірусну терапію, 90% всіх людей, які отримують антиретровірусну терапію, будуть пригнічувати цей вірус).