ІнвестуЙ У ЗМІНИ

ЯК СТАТИ ІНВЕСТОРОМ У Leaders FUND?

 • Ви вирішуєте стати соціальним інвестором і погоджуєтесь інвестувати у Лідерів змін 18 000 гривень — одним платежем або 6 платежів щомісячно по 2 800 гривень (щомісячна підписка). Для цього напишіть нам на leadersfund.ua@gmail.com зі коротким описом свого біо (до 200 слів) — впродовж 3 днів ми надамо вам відповідь.

 • Наша команда раз на квартал відбирає Лідерів, які очолюють діючі соціальні проєкти по всій Україні. Ми розшукуємо їх як у маленьких містечках, так і у містах-"мільйонниках". Далі відбираємо 10 фіналістів з кращими проєктами у чотири етапи:

 1. Перевірка анкет та перегляд публічних постів у Фейсбуці за хештегом #LeadersFund

 2. Знайомство з відео-пітчем, деталізованою презентацією проєкту

 3. Персональне інтерв’ю з Лідером

 4. Голосування соціальних інвесторів для відбору 1-2 Лідерів-переможців. Обрані Лідери спільно з ментором складають персональний план розвитку Лідера і проєкту

 • Весь цикл відбору фіналістів триває 4 місяці.

 • На першому етапі ми оцінюємо технічні критерії заявки та реалістичність запропонованого рішення.

 • На другому етапі команда запрошених експертів оцінює проєкти і можливості їх розвитку. Враховується вплив проєктів на громаду, українське суспільство в цілому. Наша команда шукає ініціативи з доведеними результатами, які здатні до масштабування в інших регіонах України.

 • На третьому етапі ми зважаємо на персональні якості Лідера, його/її здатність швидко навчатися новому, вибудовувати команду, адекватно оцінювати ризики, готовність до насиченої роботи над проєктом.

 • На четвертому етапі соціальні інвестори голосують та обирають з 10 фіналістів 1-2 Лідерів-переможців.

 • 1-2 Лідери стають переможцями хвилі і отримують 6-ти місячне фінансування у сумі 10 000 гривень та менторську підтримку від експертів та інвесторів (за вашим бажанням). Щомісяця Лідери звітують про досягнення у своєму особистому розвитку, а також про результати реалізації проєкту згідно з затвердженим робочим планом.

 • Соціальний інвестор може додатково обирати Лідера з переліку фіналістів і запропонувати фінансувати його діяльність на період часу.

 • Інвестори Leaders Fund отримують щомісячну фінансову та описову звітність від Future Development Agency про використання коштів і соціальний вплив діяльності Лідера.

 • З 2019 року Фондом Лідерів було проведено три хвилі відбору Лідерів по всій Україні. Ми отримали понад 200 анкет громадських активістів з понад 60 міст та містечок. Було відібрано 2-х Лідерів, яким надано фінансування та менторську підтримку. Загальна сума залучених коштів 120 000 гривень за період. У березні 2021 році було відібрано нового Лідера Руслана Сергійчука і його проєкт "Екошкола", який отримує важливу фінансову та менторську підтримку соціальних інвесторів Leaders Fund.

ЧОМУ ВАЖЛИВО ІНВЕСТУВАТИ СВОЇ ГРОШІ У ЗМІНИ?
Соціальні інвестори Leaders Fund знають відповідь на це запитання.