Future Development Agency тм 

Це проєктний офіс соціальних змін, створений у 2015 році для впровадження соціальних інновацій, IT-технологій, соціального підприємництва, сучасних методів роботи у соціальній сфері. 

Ми реалізуємо власні проєкти і працюємо як бек-офіс для розвитку державних інституцій, органів місцевого самоврядуванння, організацій громадянського суспільства, соціального бізнесу та ініціатив, які мають значення та вагомий соціальний вплив в Україні.

Досліджуємо соціальні інновації з усього світу та впроваджуємо в Україні

Розвиваємо соціальне підприємництво для сталих змін 

Створюємо нові фінансові інструменти для імпакт-інвестицій у значимі проєкти 

Використовуємо ІТ технології для вирішення соціальних проблем

ФІНАНСУЄМО ЗМІНИ

#FundSDGUA 

Масштабуємо діючі соціальні підприємства та фінансуємо запуск нових!

 
Cпільно з банком ПУМБ та українським представництвом Мережі Глобального договору ООН ми фондуємо (FUND) розвиток соціальних підприємств за пріоритетними Цілями (SDG) задля досягнення змін в Україні (UA) і запускаємо перший Фонд досягнення Цілей сталого розвитку #FundSDGUA!

Leaders Fund 

Надаємо фінансову та менторську підтримку Лідерам змін та прокачуємо їх соціальні проєкти

Фонд лідерів надає молоді стипендію у розмірі 10 000 гривень впродовж 6 місяців. Ми стартували роботу у 2019 році і за цей час інвестували у соціальні зміни вже 180 000 гривень! 

Фонд наповнюється за рахунок соціальних інвестицій доброчинців.
 

НАВЧАЄМО ПРОЄКТУВАТИ СТАЛІ ЗМІНИ

Посібник підприємця #SimpleSE: Про соціальне підприємництво - просто!

У 2020 році наша експертка з соціального підприємництва розробила посібник #SimpleSE. Про соціальне підприємництво – просто! 

Цей практичний посібник розповідає просто про складний процес бізнес-моделювання і запуску власного соціального підприємства. Інформацію викладено структуровано, у форматі ігор, чеклістів, таблиць, схем, прикладів та дорожньої карти, щоб дати читачеві змогу зрозуміти, що таке соціальне підприємництво, як воно працює в Україні та світі

Посібник було створено в рамках проєкту «Поширення та масштабування успішних моделей соціального підприємництва», що реалізовано ГО «Простір 500» у партнерстві з Future Development Agency за підтримки програми USAID «Конкурентноспроможна економіка України».

#SimpleSE. Про соціальне підприємництво – просто! / Бочарнікова А.В. – К.: СТ-ДРУК, 2020. – 68 с. ISBN 978-966-2717-43-3

Інкубаційна онлайн програма #SimpleSE: Соціальне підприємництво

Наша команда з 8 тренерів та 8 менторів-соціальних підприємців розробила власну інкубаційну програму та організувала 4 хвилі онлайн навчання для 100 учасників з усієї України. 

Навчання відбувалося в рамках проєкту «Поширення та масштабування успішних моделей соціального підприємництва», що реалізовано ГО «Простір 500» у партнерстві з Future Development Agency за підтримки програми USAID «Конкурентноспроможна економіка України».

Переглянути фінальний пітч та більше інформації можна, натиснувши кнопку нижче

КОНСУЛЬТУЄМО і НАДАЄМО ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

INCLUSIVE IT

Соціальне підприємство Inclusive IT створено з метою популяризації вебдоступності в Україні. Підприємтво наймає на роботу людей з інвалідністю для ручного тестування сайтів та мобільних додатків.

У 2021 році Команда Future Development Agency адмініструвала проєкт "Inclusive IT - Start 2.0", що відбувався за фінансової підтримки Міжнародний фонд "Відродження" та Європейського союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».

Створено інклюзивний сайт із сервісом автоматичного тестування на вебдоступність та ребрендинг соціального підприємства

Переглянути

Музей у темряві “03:00”

Соціальне підприємство “Третя після опівночі” – це єдиний "музей у темряві" в Україні. Всі екскурсії проходять у суцільній  темряві та у супроводі незрячих гідів.

Команда Future Development Agency запустила краудфандингову кампанію на сайті “Спільнокошт” (2020 )для відкриття нового музею у Львові. Залучила грантові кошти від Міжнародного Фонду "Відродження" для розвитку соціального підприємства.

Future Development Agency залучила фінансування від Українського культурного фонду та здійснювала адміністративний супровід тактильної витавки у темряві "Україна на дотик" (2020), "Кіномистецтво на дотик" (2021).

Переглянути

Good Bread from Good People

Інклюзивна пекарня "Good Bread from Good People" –  це соціальне підприємство, де працюють люди з ментальною інвалідністю: аутизмом, розумовою відсталістю, синдромом Дауна. Проєкт стартував у 2018 році.

Future Development Agency створила стратегію розвитку підприємства та надає консультування з ведення соціального бізнесу. У 2020 році наша команда запустила краудфандингову кампанію на сайті “Спільнокошт” і залучила фінансування для відкриття оновленої пекарні у Києві.

Переглянути

КОНСУЛЬТУЄМО і РОЗРОБЛЯЄМО ПРОГРАМИ ДЛЯ ГРОМАД

Програма розвитку соціального підприємництва (ВІННИЦЬКА МТГ)

Експерти Future Development Agency, на замовлення Вінницької міської ради, були залучені до розробки "Програми розвитку соціального підприємництва у Вінницькій міській територіальній громаді на 2020-2022 роки".

Документ розроблено в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), що у 2015-2021 рр. впроваджувала Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Впродовж 2020-2021 року команда Future Development Agency здійснює консультаційний супровід Департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради у реалізації програми.

Переглянути

Програма розвитку соціального підприємництва
(ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА МТГ)

На замовлення Івано-Франківської міської ради експерти Future Development Agency були залучені до розробки "Програми розвитку соціального підприємництва у Івано-Франківській міській територіальній громаді на 2021-2023 роки".

Документ розроблено в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), що у 2015-2021 рр. впроваджувала Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади

Переглянути

АДВОКАТУЄМО ЗМІНИ У ЗАКОНОДАВСТВІ

Проєкт Концепції розвитку соціального підприємництва в Україні

У 2019 році команда експертів Future Development Agency була залучена до робочої групи з розробки документу концепції на чолі з Координатором проекту ОБСЕ в Україні, Міністерством соціальної політики, Міністерства економіки і торгівлі та ін. 

Розвиток соціального підприємництва в Україні. Біла книга

У 2020 році координаторка з розвитку соціального підприємництва Future Development Agency була залучена до розробки рекомендацій для центральних органів виконавчої влади щодо розвитку соціального підприємництва в Україні 

Хочете створювати системні зміни в Україні? Маєте пропозицію щодо партнерства?
Будемо раді запитанням та ідеям! Напишіть нам на поштову скриньку fda@fda.org.ua


Facebook
e mail