завершені Проєкти

За підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), консорціум EQUIP, починаючи з липня 2017 року розпочав впровадження Демонстраційного проекту з оцінки спрощеної стратегії противірусного лікування гепатиту С в Україні у партнерстві з Міністерством охорони здоров'я України, Американським офісом USAID, Українським центром громадського здоров'я, Альянсом с з громадського здоров'я та Всеукраїнською мережею людей, що живуть з ВІЛ / СНІД.

Сторінка проєкту

EQUIP-Right to Care Україна

Адміністративну підтримку офісу EQUIP-Right to Care Україна надає БО «Благодійний фонд Агенція розвитку майбутнього».

Метою демонстраційного проекту з лікування вірусного гепатиту С є впровадження та оцінка спрощеного тестування на ВГС, лікування та моделі догляду, які будуть інтегровані з програмами тестування і лікування ВІЛ інфекції.

Зокрема, проект охопить лікуванням до 800 пацієнтів в м. Києві протягом 2018 року. Основними завданнями проекту є:

  • Впровадження спрощеної стратегії тестування та лікування осіб з вірусним гепатитом С із застосуванням фіксованого дозування комбінації препаратів прямої противірусної дії - Ледипасвір та Софосбувір.

  • Оцінку ефективності спрощеної стратегії тестування та лікування пацієнтів, хворих на гепатит С та ко-інфікованих ВІЛ/ВГС.

  • Оцінка ефективності спрощеного тестування та стратегій лікування людей, хворих на гепатит С та за ко-інфекцією ВІЛ/ВГС.

Цільові групи проекту: представники ключових груп населення, включаючи людей, які вживають наркотики, чоловіками, що мають одностатеві стосунки, працівниками секс-індустрії.

Режими лікування та тривалість спостереження: лікування полягає в застосуванні комбінації фіксованих доз препарату Софосбувір/Ледипасвір протягом 12 тижнів. До і після завершення курсу лікування проводитиметься оцінка вірусного навантаження з використанням доступного лабораторного моніторингу. Загальна тривалість лікування становить 12 тижнів лікування та 12 тижнів пост-терапевтичного спостереження.

Регіони проекту: м.Київ.

Виконавці проекту: EQUIP-Right to Care в партнерстві з Міністерством охорони здоров'я України, Українським центром громадської охорони здоров'я, Всеукраїнською мережею людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом, та Альянсом громадської охорони здоров'я.

ПРО КОНСОРЦІУМ EQUIP

Консорціум EQUIP, який фінансується USAID, складається з 5 організацій, з основним реципієнтом - Right to Care, розташована в Південній Африці.

EQUIP розробив інноваційні підходи до реалізації програм догляду з приводу ВІЛ, туберкульозу та гепатиту; лікування і профілактики в країнах з обмеженими ресурсами в партнерстві з місіями USAID, міністерствами охорони здоров'я та іншими організаціями для ефективного досягнення цілей UNAIDS 90-90-90 (до 2020 року 90% всіх людей, які живуть з ВІЛ, будуть знати свій ВІЛ-статус. 90% всіх людей з діагнозом ВІЛ-інфекції отримуватимуть стабільну антиретровірусну терапію. 90% всіх людей, які отримують антиретровірусну терапію, будуть пригнічувати цей вірус).


Mediate'18 – це міжнародний турнір з медіації для студентів-правників, що відбудеться 5-9 листопада 2018 р. на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Медіація’18

Турнір організовується Клубом медіації та переговорів КНУ – організацією студентів та випускників, що має на меті підвищити рівень обізнаності про медіацію серед українських студентів-юристів. Серед основних партнерів Mediate'18 – Міжнародна академія вирішення спорів – одна з найстаріших організацій США, що популяризують альтернативні методи вирішення спорів серед молоді по всьому світу та БФ «Агенція розвитку майбутнього».

До 24 команд з різних куточків світу братимуть участь у турнірі.

Mediate'18 складатиметься з двох частин: 3 дні тренінгу від медіаторів світового рівня та 2 дні турніру.

Основні цілі Mediate'18:

  1. Популяризація медіації та альтернативних методів вирішення спорів;

  2. Побудова міцної міжнародної спільноти зацікавлених у медіації студентів та молодих професіоналів;

  3. Сприяння співробітництву серед студентів-правників та між медіаційними спільнотами у світі.