XX

Future Development Agency у співпраці з клінікою “City doctor” та ГО “Civic HUB” представляє до вашої уваги проект «ХХ».

Мало хто знає про те, через що проходять пацієнтки, якім вдалося побороти рак молочної залози. Такого серйозного ворога і уявити важко, але ми не будемо зосереджуватися на процесі протікання хвороби. Після успішної боротьби, і навіть перемоги залишаються шрами, як в душі жінок, так і на їхньому тілі. Дуже часто після того як хвороба відступає, всі гроші вже витрачені на лікування і немає ніяких збережень, щоб відновити пошкоджені ділянки тіла. А саме це відновлення (реконструкція молочних залоз після раку) – шлях не тільки до попереднього зовнішнього вигляду, це – один із ступенів до морального, насамперед, відчуття перемоги та одужання. 

Блискучий лікар, справжній професіонал своєї справи пластичний хірург клініки «City Doctor» Сергій Дербак дарує жінкам зі всієї України можливість виглядати так, як вони бажають вже багато років. За цей час у Сергія були випадки пацієнток, які подужали рак молочної залози. Були й ті, кому була необхідність відмовляти через ризики. Доводилося команді Сергія погоджуватися робити операції з вкладом власного часу та ресурсів для жінок, в яких вже не було фінансових можливостей після всього пройденого. Це справді давало пацієнткам силу і впевненість рухатись далі. Так і з’явилася ідея проекту «ХХ»: робити операції по реконструкції молочних залоз жінкам, які подолали рак на безоплатній основі 1-2 рази на місяць протягом 2018 року. Повністю вся команда лікарів, необхідних для подібних операцій, погодилася працювати безоплатно. Клініка “City doctor” люб’язно погодилася надати приміщення, інструменти та сервіс. Справа залишилася лише за матеріалами. Імпланти для молочних залоз на сьогоднішній день коштують 1000$. 

Команда Future development agency вважає цей проект дуже важливим для нашої Країни.

Місія FDA – розвиток здорового та гармонійного суспільства. Агенція вже має досвід супроводу проектів з впровадження інноваційних підходів у діагностиці та лікуванні вірусного гепатиту С. Прагнення команди професійних лікарів не залишило команду FDA байдужими. Тому, вже напочатку 2018 року, за підтримкою ГО “Civic HUB” розпочинається робота над імплементацією проекту. В січні має пройде перша операція, на котру кошти збиратися не будуть, так як одна з компаній по виробництву імплантів долучилася до проекту і погодилася надати імпланти для першої пацієнтки безкоштовно.

Долучайтеся до проекту. Ви зможете стати свідками того, як змінюються життя пацієнток учасниць. Реальні люди – справжні результати – неймовірний крок в боротьбі за повноцінне існування.