Leaders Fund

Фонд розвитку соціального сектору України

Leader Fund пропонує українцям усього світу унікальну можливість долучитися до натхненних молодих лідерів, які працюють над перетворенням України. Спонсоруйте лідера всього за 100 доларів на місяць, поділіться своїм професійним досвідом як наставник та отримайте перше місце серед найбільш перспективних соціальних проектів України.

ПРОБЛЕМА

Більшість донорів в Україні покривають лише прямі витрати на проекти, внаслідок чого соціальні активісти борються з фінансовою допомогою. Керівники перспективних соціальних проектів часто змушені проводити робочі дні, залишаючи лише кілька вихідних / вечірніх годин для своєї некомерційної роботи. Це призводить до мінімального прогресу, заохочує обмежене вирішення проблем, пов’язаних із перешкодами та залишає невирішеними основні соціальні проблеми.

НАШЕ РІШЕННЯ

Leader Fund допомагає лідерам з українських некомерційних організацій з високим потенціалом значно прискорити свою роботу, пропонуючи їм щорічні стипендії та стратегічні поради. Наша підтримка перетворює нові проекти на стійкі організації, експоненціально збільшуючи їх вплив.

ЯК МИ ЦЕ РОБИМО

Кожного року наша команда вибирає когорту лідерів шляхом процедури подання заявок та інтерв’ю. Ми шукаємо розумних людей з сильними ідеями та здатністю виконувати їх. Найголовніше, ми враховуємо потенційний вплив проектів на українське суспільство, визначаючи пріоритетні масштабні програми з доведеними результатами. Ми підтримуємо лідерів, які працюють у таких сферах, як освіта, підтримка вразливих категорій населення, розвиток сільських територій, охорона здоров’я та довкілля.

Вибрані лідери розробляють 12-місячні плани зростання з чіткими цілями та досягненнями. Потім лідери починають отримувати щомісячну фінансову підтримку у сумі 500 доларів (по 100 доларів кожен від 5 спонсорів). Наприкінці кожного місяця лідери діляться своїм прогресом та звітують про свої досягнення. Команда Leaders Fund ретельно стежить за цими результатами – подальше фінансування залежать від постійного прогресу.

Спонсори щомісяця отримують інформацію про успіхи лідера за допомогою звітування електронною поштою та декількох прямих дзвінків на рік. У будь-який час протягом року спонсори також мають можливість використовувати свою професійну експертизу для підтримки своїх лідерів, надаючи вказівки в таких сферах, як стратегія, комунікації, бюджетування, ІТ, дизайну тощо. Менторство за бажанням – лідери діляться своїми потребами в режимі реального часу, а спонсори обирають, чи хотіли б вони долучитися.

ЧОМУ ВАРТО ДОЛУЧИТИСЯ?

Ви коли небудь дарували кошти як благодійну допомогу і цікавились, чи справді ваші гроші щось змінили?
З Leders Fund ви точно знаєте, куди йдуть ваші гроші. Щомісяця ви отримуватимете оновлення від лідера, якого ви інвестували, щоб побачити вплив ваших пожертв.

Ви хочете вийти за рамки дарування коштів та стати причетними до найбільш перспективних соціальних ініціатив України?
Leders Fund дозволяє донорам використовувати свою професійну експертизу для підтримки нових лідерів в соціальному секторі України. Спілкуйтеся безпосередньо з талановитою молоддю, діліться своїми навичками, дізнавайтесь про їх проекти та створюйте зміни.

Чи готові ви перейти від підтримки ефективних рішень вирішення першопричин соціальних проблем?
Наша програма інвестує в людей та команди, які глибоко займаються складними соціальними проблемами. Ми заохочуємо соціальний сектор України перейти від неефективної благодійної діяльності (наприклад, привезти іграшки та цукерки в дитячий будинок) до соціальних змін, що дійсно впливають (наприклад, закриття дитячих будинків та розробка ефективної системи усиновлення).

Приєднуйтесь до Leaders Fund! Це ідеальний спосіб об’єднати зусилля та підтримати найбільш вражаючі соціальні зміни в Україні.

Долучайся сьогодні!