FDA

Future Development Agencyтм
це проєктний офіс соціальних змін, створений у 2015 році для впровадження соціальних інновацій, IT-технологій, сучасних методів роботи та інструментів у соціальній сфері. 

Ми реалізуємо власні соціальні проекти і працюємо як бек-офіс для розвитку громадських організацій, державних інституцій, соціальних стартапів, соціальних підприємств та інших ініціатив, які мають значення та вагомий соціальний вплив.

Основні напрямки діяльності


Актуальні проєкти


Leaders Fund. Фонд розвитку соціального сектору України

Нова програма підтримки розвитку Лідерів з українських некомерційних організацій та активістів з високим потенціалом. Фонд надає стипендію у розмірі до 450 долларів США на місяць та менторський супровід. Leaders Fund наповнюєтся за рахунок соціальних інвестицій доброчінців.

Сторінка проєкту

Соціальне підприємство “Музей у темряві “03:00”

Музей у темряві “Третя після опівночі” – єдиний музей в Україні, в якому всі екскурсії проходять у суцільній  темряві та у супроводі незрячих гідів.
Команда FDA запустила краутфандингову кампанію на сайті “Спільнокошт” для відкриття нового музею у Львові.

Сторінка проєкту

Соціальне підприємство “Буківничка”

Книгарня, яка приймає прочитані книжки і продає нові за “принципом 1+1”: одна книга покупцю, друга -дітям, які опинилися у кризових ситуаціях.
Команда FDA залучила фінансування з краутфандингу “Спільнокошт” та МФ “Відродження” на запуск нового веб-сайту крамниці у 2020 році.

Сторінка проєкту

Соціальне підприємство “Ba&Di Freelance”

Cервіс працевлаштування літніх людей, що об’єднує бабусь та дідусів фрілансерів у допомогу молодим батькам з повсякденними справами і догляді за дітьми. 
Команда FDA залучила фінансування від Urban Space 100 для запуску веб-платформи (маркетплейсу) у 2020 році.

Сторінка проекту

Соціальне підприємство “Good Bread from Good People”

Інклюзивна пекарня, де працюють люди з ментальною інвалідністю – аутизмом, розумовою відсталістю, синдромом Дауна. Проєкт стартував у 2018 році.
FDA створює стратегію розвитку підприємства та надає консультування з ведення соціального бізнесу.

Сторінка проекту


ReThink Future.