Partnership for Sustainability Award 2019

16 Aug

Partnership for Sustainability Award 2019

Partnership for Sustainability Award – конкурс партнерських проектів між різними групами стейкхолдерів для досягнення сталого розвитку, ініційований Глобальними Договором ООН в Україні.

Минулого року відбувся перший конкурс Partnership for Sustainability Award, в результаті якого було відібрано 35 фіналістів і 5 кейсів отримали перемогу. Участь брали проекти з Білорусії та України.

Через партнерство проекти у неприбутковій сфері набувають більшого масштабу, мають більше покриття, залучають більше учасників, мають більший вплив.

Проекти приймаються в наступних категоріях:

  • Суспільство (інклюзивність, освіта, розширення можливостей молоді, культурне різноманіття, гендерна рівність, охорона здоров’я, тощо),
  • Планета (навколишнє середовище, поводження з відходами, зелена енергія, зміна клімату, захист біорізноманіття, управління харчовими продуктами та водою, сталий ланцюжок поставок, тощо),
  • Мир (права людини, соціальне забезпечення, сприяння мирному діалогу, протидія корупції тощо),
  • Економічний розвиток (економічне зростання, економіка замкненого циклу, сталі міста, інфраструктура, зелені інновації, розвиток громад тощо).

Заявка українською мовою

Заявка англійською мовою

Заповнені заявки приймаються до 30 Вересня 2019 року.

→ УВАГА! Заповнені заявки двома мовами (англійська та українська) у форматі  WORD приймаються за електронною адресою partnership@globalcompact.org.ua в темі листа зазначайте назву проекту.


Future Development Agency є учасником Глобального Договору ООН, найбільшої в світі ініціативи ООН, спрямованої на просування Принципів сталого розвитку.

Згідно з Угодою, організації-учасниці зобов’язуються вносити свій внесок у стійкий розвиток світової спільноти шляхом добровільного застосування на практиці Принципи у сфері прав людини, трудових стандартів і взаємин, навколишнього середовища та протидії корупції з метою довгострокового економічного розвитку своєї Організації та навколишнього її середовища.

ByFDA