Мережа молодих соціальних підприємців

12 Feb

Мережа молодих соціальних підприємців

ysen_project_istanbul

Розвиток партнерських відносин (РПВ) ”Мережа молодих соціальних підприємців ” буде відбуватись в Стамбулі, 27 лютого – 05 березня 2017 року.

РПВ прагне об’єднати молодіжні організації з ЄС і сусідніми країнами з метою зміцнення партнерських зв’язків та розробки нових якісних проектів та боротьби з безробіттям серед молоді.

Метою є розвиток компетенцій молодіжних працівників в темі зайнятості та соціального підприємництва та розробка методів заохочення і розширення прав і можливостей молодих людей в їх громадах для позитивних змін.

Просимо зацікавлені ініціативи в України надсилати презентації Ваших проектів на email: fda.root@gmail.com

РПВ створює реальну можливість мережевого партнерства для  організацій і представників, які працюють в рамках програми Erasmus +, де вони матимуть унікальну можливість обмінятися досвідом минулих проектів, що реалізуються як у межах, так і поза рамками Erasmus +.

Цей проект буде реалізований Youthopia Platform за підтримки Erasmus + Програми Європейської комісії.

#SOCIALINNOVATION

Partnership Building Activity (PBA) “Young Social Entrepreneurs Network” will be held in Istanbul, between the dates 27 February – 05 March 2017.

The PBA aims, to bring together youth organizations from EU and neighboring countries in order to strengthen partnerships and develop new quality projects and combating youth unemployment.

ByFDA