Spread the love

ysen_project_istanbul

Розвиток партнерських відносин (РПВ) ”Мережа молодих соціальних підприємців » буде відбуватись в Стамбулі, 27 лютого — 05 березня 2017 року.

РПВ прагне об’єднати молодіжні організації з ЄС і сусідніми країнами з метою зміцнення партнерських зв’язків та розробки нових якісних проектів та боротьби з безробіттям серед молоді.

Метою є розвиток компетенцій молодіжних працівників в темі зайнятості та соціального підприємництва та розробка методів заохочення і розширення прав і можливостей молодих людей в їх громадах для позитивних змін.

Просимо зацікавлені ініціативи в України надсилати презентації Ваших проектів на email: fda.root@gmail.com

РПВ створює реальну можливість мережевого партнерства для  організацій і представників, які працюють в рамках програми Erasmus +, де вони матимуть унікальну можливість обмінятися досвідом минулих проектів, що реалізуються як у межах, так і поза рамками Erasmus +.

Цей проект буде реалізований Youthopia Platform за підтримки Erasmus + Програми Європейської комісії.

#SOCIALINNOVATION

Partnership Building Activity (PBA) «Young Social Entrepreneurs Network» will be held in Istanbul, between the dates 27 February — 05 March 2017.

The PBA aims, to bring together youth organizations from EU and neighboring countries in order to strengthen partnerships and develop new quality projects and combating youth unemployment.


Spread the love